Květiny Lucida

Květiny Lucida působí v Zubří od roku 1992. Firma zajišťuje příležitostnou floristiku, tzn. květiny a aranžmá k určitým příležitostem, kterými mohou být gratulační narozeninové květiny, kytice k promocím nebo dárkové aranžmá pro radost. V nabídce služeb nechybí ani výzdoba restaurací, hotelů a recepcí a reklamních stánků na veletrzích. Do podvědomí se firma dostala i díky svatební floristice. Nabídka je v tomto směru široce obsáhla. Mimo svatební kytice nabízí také corsage pro ženichy, květinové šperky například v podobě náramků, náhrdelníků a náušnic, květiny pro maminky, družičky a spoustu dalších. Další nabídkou je také výzdoba auta, kostela, obřadních síní a restaurací. Firma se zabývá také smuteční floristikou, kde nabízí vazbu květin pro důstojné poslední rozloučení.

Něco o nás

 

Majitelka firmy, Ing. Jana Hrstková, vystudovala Střední zahradnickou školu v Ostravě, poté Zahradnickou fakultu Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity Brno v Lednici, kde po ukončení studia působila jako vysokoškolský učitel předmětu Aranžování rostlin. Je absolventkou národních floristických soutěží Děčínská kotva, Kopidlnský kvítek a mezinárodní soutěže Victoria Regia. Je členkou Svazu květinářů a floristů ČR a také členkou jury na floristických soutěžích. Realizuje tématické výstavy v ČR a odborné semináře pro velkoobchodní i maloobchodní firmy. Pořádá vlastní přehlídky módy, účesů a květin pod názvem Dokonalost elegance.

Adresa provozovny: Nad Fojstvím 67, Zubří 756 54

Telefon: +420 602 591 407
E-mail: kvetiny.lucida@seznam.cz
IČO: 05821655

  • Facebook

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2020 © Květiny Lucida všechna práva vyhrazena.